koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Adopcje i okazje

Adopcja i Okazja

Gdy pierwszy raz wydaliśmy naszego kota do adopcji, czuliśmy się okropnie... Jak można było oddać do adopcji kota, który był z nami kilka lat i dał nam kilka ślicznych miotów... Trauma trwała do czasu odwiedzin, w nowym domu naszego byłego kota. Po miesiącu od wydania 6-letnia kotka, która całe życie spędziła z nami, wprost demonstracyjnie pokazała nam, że jej w nowym domu jest dobrze i na pewno z nami nie wróci.... W nowym domu wszystkie ręce domowników były tylko dla niej, nie musi się już z kimkolwiek, czymkolwiek dzielić. Wszystko jest jej i dla niej.... Dzięki naszej kochanej Pchełce zrozumieliśmy, że adopcja po latach służby w hodowli, jest nagrodą i podziękowaniem dla kota a nie zesłaniem niepotrzebnego balastu. Od tego dnia jak tylko jest to możliwe i sensowne dla planów naszej hodowli, jak najszybciej przekazujemy wolne koty do adopcji.

Zasady adopcji

Przedstawiamy kota do adopcji z planowanym terminem wydania do nowego domu. Opisujemy powody i przyczyny przeznaczenia kota do adopcji, oraz znane nam cechy jego charakteru. W miarę swojej wiedzy opisujemy czego - my i kot - oczekujemy od nowych opiekunów. Podajemy cenę adopcyjną. W zależności od klasy, wieku i stanu zdrowia kota będzie ona bardzo różna. Zapraszamy do adopcji pięknych kotów...

OKAZJA

Okazja to po prostu sprzedaż pełnowartościowego kotka w obniżonej cenie. Czasami rodzi nam się w bliskim okresie więcej kociaków i nie wszystkie zostaną sprzedane w okresie do ich planowanego wyjścia od nas - czyli do czasu ukończenia 4-5 miesięcy życia. Takie kociaki oferujemy w niższej cenie, aby jak najszybciej znalazły swój nowy dom. Są to kociaki w pełni zdrowe, szczepione, odrobaczone po kastracji. Niczym nie różnią się od kociaków wydanych wcześniej.
Zapraszamy do skorzystania z okazji i zakupu kociaka po niższej cenie


Connor

International Champion Jansen Tigers Connor
-urodzony 05.06.2014 - ojciec: Brockenmoor Thunderstruck, matka: Galensis First Lady
FIV/FeLV negative, HCM negative, PKdef N/n .
Kocur zakończył swoją misję hodowlaną. Poszukuje dobrego domu adopcyjnego.
Kocur po kastracji, szczepiony, odrobaczony, całkowicie zdrowy, o atrakcyjnym wyglądzie i spokojnym charakterze.
Jak większość kotów pohodowlanych tylko do domu bez innych zwierząt.
Cena adopcyjna za kocura - 200 zł


Status kotka: Wolny
Galeria »

Zarina

Zarina Jadry * PL
- urodzona 12.01.2015 roku - córka Legacie Mississippi i Chivasa,
Bardzo ładna i atrakcyjna kotka pohodowlana. Charakter spokojny, zrównoważony. Bardzo lubi pieszczoty i bliski kontakt z człowiekiem.
Kotka szczepiona, odrobaczona, po sterylizacji, całkowicie zdrowa. Gotowa do zmiany domu.
Cena adopcyjna za Zarinę - 500 zł.


Rodowód »
Galeria »

Mary Ann

Mary Ann Jadry * PL, urodzona 28.11.2019 roku, chip 616093900836033, córka Marysi i Gingera,
Młoda i atrakcyjna kotka pohodowlana. Zakończyła swoja karierę hodowlaną ze względu na swój charakter. Na co dzień lekko nieufna, ale spokojna i zrównoważona kotka, w okresie ciąży i porodu bardzo wrażliwa i cały czas skłócona ze stadem. Zbyt silny instynkt macierzyński, prowadzi do zbyt wielu konfliktów. Dla dobra kotki i reszty stada wysterylizowana i przeznaczona do adopcji.
Kotka szczepiona, odrobaczona, po sterylizacji, całkowicie zdrowa. Gotowa do zmiany domu.
Cena adopcyjna za Mary Ann - 500 zł.


Galeria »