koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Adopcje i okazje

Adopcja i Okazja

Gdy pierwszy raz wydaliśmy naszego kota do adopcji, czuliśmy się okropnie... Jak można było oddać do adopcji kota, który był z nami kilka lat i dał nam kilka ślicznych miotów... Trauma trwała do czasu odwiedzin, w nowym domu naszego byłego kota. Po miesiącu od wydania 6-letnia kotka, która całe życie spędziła z nami, wprost demonstracyjnie pokazała nam, że jej w nowym domu jest dobrze i na pewno z nami nie wróci.... W nowym domu wszystkie ręce domowników były tylko dla niej, nie musi się już z kimkolwiek, czymkolwiek dzielić. Wszystko jest jej i dla niej.... Dzięki naszej kochanej Pchełce zrozumieliśmy, że adopcja po latach służby w hodowli, jest nagrodą i podziękowaniem dla kota a nie zesłaniem niepotrzebnego balastu. Od tego dnia jak tylko jest to możliwe i sensowne dla planów naszej hodowli, jak najszybciej przekazujemy wolne koty do adopcji.

Zasady adopcji

Przedstawiamy kota do adopcji z planowanym terminem wydania do nowego domu. Opisujemy powody i przyczyny przeznaczenia kota do adopcji, oraz znane nam cechy jego charakteru. W miarę swojej wiedzy opisujemy czego - my i kot - oczekujemy od nowych opiekunów. Podajemy cenę adopcyjną. W zależności od klasy, wieku i stanu zdrowia kota będzie ona bardzo różna. Zapraszamy do adopcji pięknych kotów...

OKAZJA

Okazja to po prostu sprzedaż pełnowartościowego kotka w obniżonej cenie. Czasami rodzi nam się w bliskim okresie więcej kociaków i nie wszystkie zostaną sprzedane w okresie do ich planowanego wyjścia od nas - czyli do czasu ukończenia 4-5 miesięcy życia. Takie kociaki oferujemy w niższej cenie, aby jak najszybciej znalazły swój nowy dom. Są to kociaki w pełni zdrowe, szczepione, odrobaczone po kastracji. Niczym nie różnią się od kociaków wydanych wcześniej.
Zapraszamy do skorzystania z okazji i zakupu kociaka po niższej cenie


Jennifer

Jennifer Jadry * PL, urodzona 10.10.2015 roku, chip 967000009751086, córka Titani i Chivasa
Zrównoważona, spokojna i bezkonfliktowa kotka. Nigdy nie miała i nie ma żadnych konfliktów w stadzie.
Zdrowa, silna - do adopcji w czerwcu 2023. Cena adopcyjna za kotkę - 300 zł.


Rodowód »
Galeria »

Marusia

Marusia Jadry *PL, urodzona 25.08.2019 roku, chip 616093900836086, kotka Manishy i Gingera
Kotka przedwcześnie wycofana z hodowli z powodu niepohamowanej chęci do rodzenia dzieci. Kotka najchętniej rodziłaby kilka razy w roku. Zagraża to jej kondycji i zdrowiu, więc z przykrością, ale dla jej dobra musimy ją wycofać z hodowli. Kotka o bardzo dobrym charakterze da wiele radości nowym opiekunom.
Kotka jako kociak złamała sobie tylną łapkę. Pomimo leczenia nie zrosła się prawidłowo i kotka lekko utyka, co nie przeszkadza jej w żaden sposób w życiu i aktywności. Nie wpływa to na jej sprawność i komfort życia, więc po konsultacji z chirurgiem odstąpiliśmy od ponownego nastawiania złamanej kości.
Kotka szczepiona, odrobaczana, po sterylizacji. Będzie przygotowana do zmiany domu pod koniec czerwca 2023 roku.
Cena adopcyjna kotki 500 zł.


Galeria »

Danika - młoda kotka

okazja Chip 616093300550458 - kotka Dumki i Gingera urodzona 20.07.2022r. Przygotowana do zmiany domu -
Dwukrotnie szczepiona i odrobaczana, po sterylizacji. Ładna i dobra kotka kotka, ale lekko nieufna. Potrzebuje więcej czasu do adaptacji w nowym domu. Raczej do spokojnego domu. Nie ma żadnych problemów z agresją, zanieczyszczaniem czy zdrowiem. Kotka dla cierpliwych... jak pokocha to całym sercem. Jest duża szansa, ze gdy dostanie swój dom, bez stada - to adaptacja nastąpi szybko i bez problemowo
Kotka w obniżonej, okazyjnej cenie 1.500 zł.
Zapraszamy


Status kotka: Wolna
Galeria »